turbobit hesaplar

Turbobit Hesaplar

Turbobit Hesapları

Turbobit hesaplar ile 3 farklı şekilde açılabilir.

Turbobit ücretli hesapla kullanıcıları Turbobit’in en gelişmiş özelliklere sahip olurlar. Ücretsiz hesap kullanıcıları temel limitli dosya yükleme ve paylaşıma sahip olurlar.

Kayıt Olmadan Kullanın

Kayıt olmadan bir kullanıcı dosya yükleyebilir, indirebilir ve her dosya için link alıp paylaşabilirler ama genel depolama alanlarına erişemez ve dosyaları son indirmeden 7 gün sonra dosyalar otomatik olarak silinir.

Ücretsiz Kayıt Turbobit Hesap

Ücretsiz olarak kayıt olan kullanıcılar panel yöntemlerini kullanabilir bazı özellikler açılabilir. Ücretsiz hesaplarda indirme hızı çok daha düşük ve günde 5 Gb indirme veya yükleme ile sınırlıdır. Dosyaların bulut sisteminde kalma süresi süresi en son indirmeden 30 gün sonradır. Nadir kullanıcılar için ideal bir hesaptır.

Turbobit Premium Hesap

Premium kullanıcılar Turbobit’ten en iyi şekilde faydalanabilirler. Turbobit Premium hesaplarda indirme yükleme hızları sunucunun verdiği en iyi hızda şekillenir. Tekli dosyaları 100 Gb / sn’ye kadar aktarabilir siniz. Birden fazla dosyalarınızı aynı anda sınırsız hızda indirebilirsiniz. Dosyalar en son indirildikten sonra 60 gün boyunca hesabınızda saklanır.

Ücretsiz Hesapla Premium Hesap Farkı:

Turbobit Hesaplar

( örnek dosya indirme süresi )

Turbobit Hesapları

Turbobit Hesapların da güvenlik önlemleri

Turbobit.net’in güvenlik önlemleri de premium hesaplar için daha da geliştirilmiştir. Premium üyeler, dosyalarını daha güvenli bir şekilde saklama imkanı bulurlar. Özel şifreleme ve gizlilik seçenekleri, kullanıcıların dosyalarını güvende tutmalarını sağlar.

Turbobit hesabınızın güvenliğini sağlamak için birkaç temel öğe sağlıyor:

Güvenlik kodu bir dosyayı silmek için sizden güvenlik kodunuzu onaylamanızı isteyecektir.

Geri yüklenemeyeceği için güvenlik kodunuzu kaybetmemeye dikkat edin. 

Yeni güvenlik kodu 15 gün içinde etkinleştirilecek ve bu süre zarfında tüm dosya kaldırma işlemleri dondurulacak.

Şifre kırma önleme sistemi – başarısız oturum açma girişimlerinin sınırını açın/kapatın. 10 başarısız denemeden sonra, e-posta yoluyla yetkilendirmeyi onaylamanız gerekecektir. Güvenlik sistemi, bu kullanıcı adını kullanarak oturum açma girişimlerini 12 saat boyunca engeller. Blok kaldırılıncaya kadar, tüm yetkilendirme girişimleri başarısız olacaktır.
Captcha Kullanıcı adınıza ve şifrenize ek olarak, oturum açma sayfasındaki güvenlik sistemi, bir resimden (captcha) rastgele karakterler tanımlamanızı isteyebilir.

5/5 - (1 vote)
vipohosting