ANASAYFA   ayraç MOBİL ÖDEME ayraç SATIN AL ayraç ÖDEME BİLDİRİM FORMU ayraç S.S.S ayraç BAYİLİK ayraç İLETİŞİM ayraç   E-MAIL  
lacivert bilgisayar yazılım ve internet hizmetleri san. ve tic. ltd. şti.
LiveZilla Live Chat Software
şuanda destek ekibimiz (telefon: online, e-mail: online) durumdadır, havale / eft ödemeniz hesabımıza ulaştıktan ortalama 15 dak. içerisinde işlemleriniz gerçekleştirilecek ve size email ile bilgi gönderilecektir. Kredi kartı veya mobil ödeme işlemleriniz 7/24 otomatik olarak gerçekleşmektedir.
Telefon desteğimiz şu anda online durumdadır
E-mail desteğimiz şu anda online durumdadır
Ödeme Seçeneklerimiz
Türk Telekom Mobil Ödeme - TurkcellMobilÖdeme - Vodafone Mobil Ödeme
banka hesap bilgilerimizi görebilmek için lütfen öncelikle sipariş formumuzu doldurunuz, gerekli bilgiler hemen email adresinize gelecektir.
bkm express
tüm fiyatlarımıza %18 KDV dahildir

Turbobit sıkça sorulan sorular ve ayarlar

Turbobit premium abonelik yükseltme (voucher) kodunu neden sizin aracılığınızla satın almalıyım?
Tüm işlemleriniz sırasında sizlere Türkçe olarak destek verebilmekteyiz. Ek olarak ödemelerinizi banka havalesi, ptt posta çeki veya kredi kartıyla TL olarak yapabilmektesiniz. Fiyatlarımıza %18 kdv dahil olduğunu belirtmek isteriz.
Neden fiyatlarınız Turbobit'in kendi fiyatlarından daha ucuz?
Toplu ve peşin ödeme yaparak yüksek iskontoyla alım yapabilmekteyiz. Satış kâr marjımızı çok düşük tuttuğumuz için fiyatlarımız uygun durumdadır.
Turbobit premium aboneliğini mobil ödemeyle satın alabilir miyim?
Mobil ödeme işlemleri için Turbobit mobil ödeme sayfamızı ziyaret ediniz.
Turbobit premium aboneliklerinde kota / limit var mıdır?
Turbobit premium aboneliklerinde günlük maksimum 40 GB olmak üzere 7 günlük abonelikte toplam 140 GB, 7 günlük plus abonelikte toplam 280 GB, 30 günlük abonelikte toplam 600 GB, 30 günlük plus abonelikte toplam 1200 GB, 180 günlük abonelikte toplam 3600 GB, 180 günlük plus abonelikte toplam 7200 GB, 365 günlük abonelikte toplam 7200 GB, 365 günlük plus abonelikte toplam 14400 GB, 730 günlük abonelikte toplam 14400 GB, 730 günlük plus abonelikte toplam 28800 GB kota söz konusu olmaktadır.
25 GB'dan yüksek boyuttaki dosyaları nasıl indirebileceğim?
Internet Download Manager indirme yöneticisi programını kullanmanızı önerebiliriz. Turbobit email adresi ve şifrenizi programa tanıttıktan sonra indirme yaparken dilediğiniz zaman dosyaları duraklat yapabilir ve daha sonra indirmeye devam edebilirsiniz. Böylece günlük kota limitini doldurmanıza yakın indirmekte olduğunuz dosyayı duraklat yapabilir ve ertesi gün kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz.
Ödeme yaptım ancak yükseltme kodum henüz bana ulaşmadı?
Banka havalesi / EFT ile yapılan ödemelerde Turbobit premium yükseltme kodunuz (turbo access code) ödeme onayınızla beraber mesai saatleri süresince ortalama 15 dak. içerisinde gerçekleşmekte, kredi kartı ödemelerinde ise işlemleriniz 7/24 otomatik olarak gerçekleşmektedir. Bir aksaklık olduğunu düşünüyorsanız Ödeme Bildirim Formu'muzu kullanarak bizlere bildirimde bulunabilirsiniz, ödemeniz kontrol edilip akabinde sizlere bilgi verilmiş olacaktır.
Turbobit yükseltme kodunuzu satın aldım, şimdi ne yapmam gerekiyor?
Öncelikle www.turbobit.net adresine girip yukarıdaki bölümden Ücretsiz Kayıt bağlantısına tıklayınız, açılan ekrana email adresinizi ve istediğiniz bir şifreyi yazıp Kayıt butonuna tıklayınız, böylece turbobit hesabınızı oluşturmuş oldunuz (veya daha önceden turbobit.net üyeliğiniz varsa eğer öncelikle o hesabınıza giriş yapınız), akabinde http://www.turbobit.net/turbo/reseller sayfasının en altındaki `Enter code here` yazan bölüme satın almış olduğunuz Turbobit yükseltme kodunu (turbobit access code) giriniz, böylece turbobit hesabınızı aktive etmiş oldunuz, artık herhangi bir turbobit link`ine tıkladığınız zaman otomatik olarak indirme yapabilecek ve Internet Download Manager veya diğer indirme yöneticisi programları kullanabileceksiniz. Size sağlamış olduğumuz yükseltme kodunu 1 sefer aktive etmenizden sonra bu kodun artık geçerli olmayacağını, bundan sonra sadece kendi Turbobit email adresi ve şifrenizi kullanmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.
Satın almış olduğum Turbobit yükseltme kodunu ne zaman hesabıma aktive etmem gerekiyor?
Satın almış olduğunuz Turbobit yükseltme kodunu dilediğiniz zaman aktive edebilirsiniz, herhangi bir süre kısıtı söz konusu olmamaktadır. Premium abonelik süreniz siz yükseltme kodunuzu aktive etmenizden itibaren başlamaktadır.
Turbobit aboneliği satın aldım ancak indirme hızımda çok büyük bir farklılık meydana gelmedi?
İndirme hızınız sizin o anki internet bağlantınızla ve indirme yapmak istediğiniz dosyanın bulunduğu turbobit sunucusunun yoğunluğuyla direk olarak alakalı olmaktadır. Ek olarak, aynı anda birden fazla dosya indirdiğinizde hızınızın da her bir dosya için aynı oranda bölüneceğini unutmayınız. Hızınızda çok ciddi bir yavaşlama varsa eğer modeminizi veya internet bağlantınızı resetleyip yeniden bağlantı yapmanızı önerebiliriz. Bizlerin hız konusunda yapabileceği herhangi bir destek teknik olarak maalesef mümkün olamamaktadır. Ek olarak; indirme hızınızla ilgili sürekli şikayetleriniz varsa eğer bu şikayetinizi www.turbobit.net adresinden hizmeti asıl sağlayan taraf olan Turbobit.net’e İngilizce olarak bildirmenizi önerebiliriz.
Turbobit şifremi kaybettim, şifremi yeniden nasıl öğrenebilirim?
http://turbobit.net/user/restore sayfasını kullanarak email adresinize şifre sıfırlama mail'i göndertebilirsiniz. Email adresinize gelecek şifre sıfırlama linkine tıkladığınız takdirde size yeni bir şifre gönderilecektir.
Turbobit kayıt kısmındaki formu doldurunca, "This email address is already registered. Please login using the account you already have." şeklinde bir hata alıyorum, bunun anlamı nedir?
Girdiğiniz email adresinizle zaten daha önce kayıtlı olduğunuz için bu hata mesajını almaktasınız, bu durumda Kayıt ol yerine www.turbobit.net adresinden mevcut Turbobit hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Turbobit şifrenizi hatırlamıyorsanız eğer http://turbobit.net/user/restore sayfasındaki bölüme email adresinizi girerek Turbobit şifrenizin sıfırlanmasını sağlayabilirsiniz. Dikkat! Bu işlemden sonra email adresinize şifre sıfırlama onayı gelecek ve mesaj içerisindeki linke tıklamanız gerekecektir, akabinde email adresinize yeni şifre bilgilerinizi içeren farklı bir email daha almış olacaksınız.
"Error! This access code is already activated in account ..*********[email protected]! To use premium access, you must sign in under that username. If you have problems, please contact our support team." şeklinde bir hata alıyorum, bunun anlamı nedir?
Turbobit aktivasyon kodunu hangi Turbobit hesabınıza aktive etmişseniz o hesabınıza giriş yapmanız yeterli ve gereklidir. Turbobit şifrenizi hatırlamıyorsanız eğer http://turbobit.net/user/restore sayfasındaki bölüme email adresinizi girerek Turbobit şifrenizin sıfırlanmasını sağlayabilirsiniz. Dikkat! Bu işlemden sonra email adresinize şifre sıfırlama onayı gelecek ve mesaj içerisindeki linke tıklamanız gerekecektir, akabinde email adresinize yeni şifre bilgilerinizi içeren farklı bir email daha almış olacaksınız.
"Limit for download from this IP has been exhausted, please contact support." şeklinde bir hata alıyorum, bunun anlamı nedir?
Turbobit premium aboneliklerinde günlük maksimum 40 GB kota söz konusu olmaktadır. Karşınıza çıkan bu hata mesajında IP adresinizden download limitinizi doldurduğunuz belirtilmektedir.
"Ayrıcalıklı erişim bloke edildi / İndirme için Ayrıcalıklı erişiminiz geçici olarak bloke edildi." hatası alıyorum, bunun anlamı nedir?
Bu durum 25 GB'lık günlük veya 600 GB'lık aylık limitinizi doldurduğunuz için meydana gelmiş olabilir, bu hata mesajının hemen sonrasında hesabınızın neden bloke edildiği belirtilmektedir. Ek olarak, çok fazla farklı ip adreslerinden bağlantı yapıldığı takdirde de hesabınız geçici olarak bloke edilebilmektedir. VPN servisi kullanıyorsanız, bağlantı yaptığınız ülke seçimini çok fazla değiştirmemenizi öneririz.
Turbobit.net hesabıma girmeye çalıştığım zaman "Limit of login attempts exceeded for your account. It has been temporarily locked. To restore access follow the link has been sent to your email. If you haven't got this email, use this link." uyarısı alıyorum, ne yapabilirim?
Turbobit hesabınıza kısa bir süre içerisinde birçok kere giriş yapmaya çalıştıysanız eğer hesabınız geçici olarak bloke olmuş demektir. Bu blokeyi kaldırmak için email adresinize gönderilen email mesajının içerisindeki linke tıklamanız gerekmektedir.
Turbobit sunucularında bulunan bütün dosyaları nasıl görebilirim?
Turbobit sunucularına yüklenmiş olan dosyaların listesini görmeniz mümkün değildir, telif haklarını ihlal etmemek açısından turbobit.net'in kendi sitesinde de dosya arama imkanı bulunmamaktadır.
Turbobit hesabımdaki kalan kotamı nasıl görebilirim?
Şuan için kalan kotanızı görebilmeniz maalesef mümkün olamamaktadır.
Ödememi direk olarak yurt dışındaki siteye yaptım, hesabımda problem yaşıyorum, yardımcı olabilir misiniz?
Sadece bizim üzerimizden ödemesi yapılan abonelikler için destek verebilmekteyiz. Ödemesini direk olarak yurt dışına yapan kullanıcılar her türlü problemleri için www.turbobit.net adresinen Turbobit yetkilileriyle İngilizce olarak irtibat kurmaları gerekmektedir.
Ödememi mobil ödemeyle, magnapars isimli biryerden yaptım ancak voucher kodum bana ulaşmadı, yardımcı olabilir misiniz?
Sadece bizim üzerimizden ödemesi yapılan abonelikler için destek verebilmekteyiz. Dilerseniz https://support.turbobit.net/index.php?/site/Partner/index/13 sayfasından İngilizce bir ticket (destek talebi) oluşturarak Turbobit yetkililerinden destek alabilirsiniz.
Dosyaları daha kolay indirebilmek için indirme yöneticisi programı tavsiye edebilir misiniz?
Internet Download Manager programına Turbobit aboneliğinizi tanımlayabilir ve tüm indirme işlemlerinizi bu program sayesinde kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Tüm sitelere kolaylıkla erişim sağlayabilmek için VPN uygulaması önerebilir misiniz?
Browsec VPN uygulamasını tüm kullanıcılarımıza önerebiliriz.
Alışveriş Sözleşmesi         Mesafeli Satış Sözleşmesi         Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası