ANASAYFA   ayraç MOBİL ÖDEME ayraç SATIN AL ayraç ÖDEME BİLDİRİM FORMU ayraç S.S.S ayraç BAYİLİK ayraç İLETİŞİM ayraç   E-MAIL  
lacivert bilgisayar yazılım ve internet hizmetleri san. ve tic. ltd. şti.
LiveZilla Live Chat Software
şuanda destek ekibimiz (telefon: online, e-mail: online) durumdadır, havale / eft ödemeniz hesabımıza ulaştıktan ortalama 15 dak. içerisinde işlemleriniz gerçekleştirilecek ve size email ile bilgi gönderilecektir. Kredi kartı veya mobil ödeme işlemleriniz 7/24 otomatik olarak gerçekleşmektedir.
Telefon desteğimiz şu anda online durumdadır
E-mail desteğimiz şu anda online durumdadır
Ödeme Seçeneklerimiz
Türk Telekom Mobil Ödeme - TurkcellMobilÖdeme - Vodafone Mobil Ödeme
banka hesap bilgilerimizi görebilmek için lütfen öncelikle sipariş formumuzu doldurunuz, gerekli bilgiler hemen email adresinize gelecektir.
bkm express
tüm fiyatlarımıza %18 KDV dahildir

Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası

Bu gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası turbobit.com.tr adresi ve bu adresin tüm alt bölümlerinde geçerlidir.

Lacivert Bilgisayar Yazılım ve İnternet Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak turbobit.com.tr sitemiz üzerinden siparişiniz esnasında girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz sizin onayınız dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığımız sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler turbobit.com.tr voucher (yükseltme) kodunuzun size sağlanması sırasında Turbobit.net`e de bildirilmemektedir.  Şirketimiz; tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri kapsamında bu bilgileri yalnızca resmi olarak talep edildiği takdirde gerekli yetkiler çerçevesinde paylaşacaktır.

Yukarıdaki maddeye ek olarak, kişisel bilgileriniz ilginizi çekebilecek ürünlerin tanıtımı, firmamızla ilgili duyuru, yenilik veya haberlerin e-posta veya cep telefonunuza yollanması suretiyle sadece tarafımızdan olmak üzere pazarlama amaçlı kullanılabilecektir.

Bu sayfada yer alan gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası Lacivert Bilgisayar Yazılım ve İnternet Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından güncellenebilmektedir, bu nedenle "Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası" sayfamızdaki bilgilerin ziyaretçi / üyelerimiz tarafından periyodik olarak kontrol edilmesi gerekmektedir.

Web sitemizde yer alan tüm marka, logo, görsel ve yazısal içeriklerin telif hakları aksi belirtilmedikçe sahiplerine aittir. Web sitemiz üzerinde yayınlanan hiçbir yazı, görsel içerik veya veri üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz.

Yukarıdaki gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası, turbobit.com.tr üyesi veya ziyaretçisi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.

Alışveriş Sözleşmesi         Mesafeli Satış Sözleşmesi         Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası