ANASAYFA   ayraç MOBİL ÖDEME ayraç SATIN AL ayraç ÖDEME BİLDİRİM FORMU ayraç S.S.S ayraç BAYİLİK ayraç İLETİŞİM ayraç   E-MAIL  
lacivert bilgisayar yazılım ve internet hizmetleri san. ve tic. ltd. şti.
LiveZilla Live Chat Software
şuanda destek ekibimiz (telefon: online, e-mail: online) durumdadır, havale / eft ödemeniz hesabımıza ulaştıktan ortalama 15 dak. içerisinde işlemleriniz gerçekleştirilecek ve size email ile bilgi gönderilecektir. Kredi kartı veya mobil ödeme işlemleriniz 7/24 otomatik olarak gerçekleşmektedir.
Telefon desteğimiz şu anda online durumdadır
E-mail desteğimiz şu anda online durumdadır
Ödeme Seçeneklerimiz
Türk Telekom Mobil Ödeme - TurkcellMobilÖdeme - Vodafone Mobil Ödeme
banka hesap bilgilerimizi görebilmek için lütfen öncelikle sipariş formumuzu doldurunuz, gerekli bilgiler hemen email adresinize gelecektir.
bkm express
tüm fiyatlarımıza %18 KDV dahildir

Alışveriş Sözleşmesi

Lacivert Bilgisayar Yazılım ve İnternet Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak https://www.turbobit.com.tr sitemiz üzerinden internette dosya barındırma, paylaşım ve hızlı veri transferi hizmeti veren Rusya merkezli Turbobit.net`in (http://www.turbobit.net) premium aboneliklerine ait yükseltme (voucher) kodlarının Türkiye yetkili satıcılığını yürütmekteyiz.

Turbobit.net tercihe göre gerek bir ücret karşılığı ve gerekse ücretsiz olarak hizmet veren bir firma olup, ücretsiz kullanım seçeneği tercih edildiğinde aynı anda sadece bir dosyanın yüklenebilmesi, yükleme hızlandırıcı programlara izin verilmemesi, belirli bir zaman için sınırlı büyüklükte yükleme yapılabilmesi gibi kısıtlar bulunmaktadır.

Turbobit.net yer sağlayıcı olarak kullanıcıların (içerik sağlayıcıların) yükledikleri dosyaların kendilerine özel olmasından dolayı dosyaların içeriği hakkında herhangi bir kontrol yapamamaktadır. Turbobit.net kullanıcıların yükledikleri dosyalar arasında arama yapılmasına da imkan vermemektedir. Bu nedenle 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun çerçevesinde yüklenilen dosya içeriklerinden sorumlu olmayıp sorumluluk tamamen kullanıcıların diğer bir ifade ile içerik sağlayıcılarındır. Ancak Yer sağlayıcı olarak Turbobit.net, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Ayrıca Turbobit.net kurallarına ve mevcut hukuki düzenlemelere göre kullanıcılar tarafından (paylaşımcılarına) sunucularına telif hakkı veya sair hukuki düzenlemelere aykırı ve yürürlükteki ilgili düzenlemeleri ihlal eden nitelikte içerik içeren dosyaların yüklenmesi, yüklenilen dosyaların internet forumları gibi platformlarda üçüncü şahıslarla paylaşılması yasaktır ve bu durum abonenin şahsi cezai sorumluluğunun devamının yanında abonelik iptaline neden olmaktadır. Yüklenen dosyalardan dolayı meydana gelebilecek her türlü hukuki ve cezai ihlale ilişkin bütün sorumluluk yükleyen kullanıcıya ait olup, talep edilmesi halinde, sunucularına yüklenilmiş ve yasa dışı içerik veya telif hakkı içerdiğine kanaat getirilen dosyaları Turbobit.net sunucularından hemen kaldırmaktadır.

Lacivert Bilgisayar Yazılım ve İnternet Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak şirketimiz aynı hukuki çerçevede (5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun) yüklenilen dosya içeriklerinden sorumlu olmayıp sorumluluk tamamen, kullanıcılara ait olup münhasıran kullanıcılara ödeyeceği bedel karşılığı Turbobit.net premium aboneliği yükseltme kodu satın alabilmelerinde Türkiye yetkili satıcısı olarak aracılık hizmeti vermekte ve kullanıcıların yalnızca www.turbobit.com.tr sitemizden satın almış oldukları Turbobit.net premium aboneliği yükseltme koduyla ilgili olarak abonelik süreleri boyunca Turbobit.net ile olabilecek iletişimlerine aracılık etmektedir.

Kullanıcı alışveriş öncesi onaylamış olduğu bu sözleşmeye göre, http://www.turbobit.com.tr adresinde bulunan Lacivert Bilgisayar Yazılım ve İnternet Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi`nin belirlemiş olduğu Mesafeli Satış Sözleşmesi ile Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikasını kabul ettiğini, http://www.turbobit.net adresinde bulunan Turbobit.net’e ait abonelik kuralları ve koşullarını bildiğini, bu kural ve koşullar ile mevcut hukuki düzenlemeleri ihlal etmeyeceğini, Turbobit.net tarafından abonelik yapılma/yenileme anında yürürlüğe konmuş kurallara tabi olacağını, Turbobit.net tarafından herhangi bir nedenle iptal edilebilecek aboneliklerden, turbobit.net sunucularına yüklenecek dosyaların içeriğinden dolayı veya alışveriş sonrasında turbobit.net sunucularında meydana gelebilecek arızalardan, turbobit.net sitesine olabilecek, Turbobit.net kaynaklı veya Turbobit.net kaynaklı olmayan hertürlü erişim problemlerinden Turbobit.net tarafından verilen hizmetin nitelik ve niceliği yanında hizmet sunumunda yapılacak olan olası değişikliklerden dolayı aracılık hizmeti vermekte olan şirketimizi veya sitemizi (turbobit.com.tr) hiçbir şekilde sorumlu tutmayacağını mevcut anlaşma gereği ödediği bedel karşılığı asıl hizmeti veren tarafın ve/veya asıl muhatabının Turbobit.net olduğunu önceden kabul ve beyan etmiş sayılır.

Alışveriş Sözleşmesi         Mesafeli Satış Sözleşmesi         Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası